Щедрий хутір лого
МЕНЮ

Про нас

Прагнення відновити славу  національного садівництва та створити натуральний український продукт відмінної якості дало початок заснуванню нашого підприємства. Керуючись словами славнозвісного Платона Симеренка: "Яблуневе зернятко - талісман нашої землі", ми побудували сучасне господарство у Вінницькій області, поєднавши кращі національні традиції ведення садівництва та ягідництва з новітніми технологіями, придбали кращий посадковий матеріал та техніку.


Завдяки клопіткій праці досвідчених спеціалістів та щедрості рідної землі, кожна рослина отримує оптимальні умови для росту та дає чудовий урожай, який і пропонуємо всім українським родинам.


Сьогодні торгова марка "Щедрий хутір" впевнено дивиться у майбутнє. Нами створена хороша база для подальшого руху вперед. Стратегічне завдання на найближчі роки - активна робота в якості постачальника різноманітних сортів яблук та ягід. У найближчих планах ми бачимо вдосконалення структури компанії, розвиток технічної і технологічної бази підприємства.


Посилена увага буде приділятися вивченню і впровадженню у господарчий процес нових сортів ягід полуниці, малини, лохини та вишні. Стиль, методи і якість роботи склали нашій компанії репутацію стабільної та успішної організації, що працює на високому рівні цивілізованого аграрного бізнесу.


Ми впевнені: і вітчизняні, і зарубіжні компанії, що мають потреби в якісних і комплексних постачаннях яблук і ягід, в особі підприємства "Щедрий хутір" придбають компетентного і надійного партнера.


Будучи одними з лідерів галузі вирощування яблук та ягід, усвідомлюючи міру своєї відповідальності перед споживачами, ми прикладаємо вcі свої сили, знання та досвід, щоб результати нашої діяльності стали зразком якісного виконання взятих на себе зобов'язань.